Digitální tisk
Digitálně tištěné zakázky v jakémkoli barevném provedení do formátu A3. Nejvýhodnější pro kusové a malé náklady.
Ofsetový tisk
Nejkvalitnější způsob zpracování tištěné reklamy jak v jednobarevném, tak v plněbarevném provedení do formátu B2 od středních nákladů po velkonáklad.
Velkoformátový tisk
Vhodný pro tisk velkých plakátů, billboardů a transparentů v jakémkoli barevném provedení a se širokou škálou potiskovatelného materiálu.


Služby

Grafické studio

Příprava veškerých propagačních materiálů do následného tisku, samozřejmě ve všech směrech konzultovaná a projednávaná se zákazníkem do nejmenšího detailu.

Ofsetový tisk

Je nejkvalitnějším způsobem zpracování tištěné reklamy jak v jednobarevném, tak v plněbarevném provedení do formátu B2 od středních nákladů po velkonákladové záležitosti.

Digitální tisk

Jedná se o digitálně tištěné zakázky v jakémkoli barevném provedení do formátu A3. Nejvýhodnější pro kusové a malé náklady.

Velkoformátový tisk

Vhodný pro tisk velkých plakátů, billboardů a transparentů v jakémkoli barevném provedení a se širokou škálou potiskovatelného materiálu.

Řezaná reklama

Jde o zhotovení veškerých reklamních polepů pomocí specielní fólie v široké škále barevného provedení. Vhodné pro polepy výloh, aut, deskových materiálů.

Termosublimační tisk

Slouží pro potisk téměř všech textilních materiálů v pestré nabídce barevného provedení. Je vhodný i pro potisk kusových zakázek například trička, mikiny, kalhoty, tašky, batohy, reklamní předměty…

WEB Design

Grafické zpracování vzhledu Vašich stránek a následné kódování v různých HTML jazycích.

Fotografie

Zabýváme se také fotografováním pomocí profesionálního fotoaparátu Canon, využívaného především pro kvalitní přípravu Vašich tiskovin do následného tisku.

Fotogalerie

Fotogalerie

Home
Co je nového?

27.04.2016

Dnešním dnem spouštíme nové webové stránky. Věříme, že se Vám budou líbit a naleznete na nich vše potřebné.

...více

Reklamní agentura Merope [ webdesign | tisk | media ] www.merope.cz